::. ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU .::. ODZYSKIWANIE DANYCH Z KARTY PAMIĘCI .::. ODTWARZANIE DANYCH .::. ODZYSKIWANIE PARTYCJI .::. RECOVERY .::. ODZYSK DANYCH .::. STRACONE DANE .::

odzysk

 


ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKU


Odzyskiwanie danych to usługa, która pozwala na odzysk skasowanych plików z dysków twardych, odzyskanie uszkodzonej lub usuniętej partycji z dysku, odtwarzanie i odzyskiwanie plików uszkodzonych na wskutek: przypadkowego usunięcia danych, wirusów komputerowych, fizycznego uszkodzenia nośnika danych. Oferujemy usługi informatyczne w zakresie odzyskiwania danych:

  • profesjonalne odzyskiwanie danych z dysku,
  • odtwarzanie danych z dysków twardych,
  • odzyskanie utraconej partycji z dysku,
  • uszkodzona partycja,
  • uszkodzenie logiczne dysku,
  • uszkodzenia fizyczne dysków
  • skuteczne odzyskiwanie danych jest niezależne od systemu operacyjnego: DOS, Windows, Linux, NetWare, Unix, Linux, Mac OS,
  • odzyskiwany jest każdy rodzaj danych: dokumenty Microsoft Office, bazy danych SQL, Informix, MySQL, Exchange.

POUFNOŚĆ DANYCH: Zarówno wyposażenie, pomieszczenia firmy jak i nasi pracownicy są gotowi do prowadzenia działań na danych utajnionych i niejawnych . Zachowanie najwyższej staranności w ochronie danych naszych Klientów to priorytet naszej działalności. Nie otwieramy plików naszych Klientów, a ich poprawność sprawdzamy automatycznie. Nie przechowujemy odtworzonych danych klienta, po ich przekazaniu są one bezpowrotnie usuwane.DOŚWIADCZENIE: Dzięki wieloletniej praktyce i szkoleniom, nasi specjaliści należą do światowej czołówki w dziedzinie data recovery. Mamy doświadczenie w odzyskiwaniu danych z każdego rodzaju nośników, nasi specjaliści radzą sobie w przypadku wszystkich systemów operacyjnych, a laboratorium pomaga bezbłędnie diagnozować i pokonywać wszystkie uszkodzenia, zarówno fizyczne (w tym np. dyski spalone czy zalane), jak i logiczne.

LABORATORIUM Pomieszczenia laboratoryjne, z których korzystamy spełnia najwyższe standardy zapewniające bezpieczeństwo działania nawet na otwartych nośnikach. Całe wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych wykonane jest z materiałów antyelektrostatycznych, aby wyeliminować zagrożenie przeskoku iskry elektrycznej podczas prac nad dyskami.

Gwarancje na nośniki: Dzięki stałej kontroli jakości nasze laboratorium zyskało zaufanie producentów dysków twardych. Nośniki objęte gwarancją nie tracą jej, mimo otwarcia w celu odzyskania danych w naszym laboratorium. Umowy dotyczą następujących dysków: IBM, Hitachi, Maxtor (także Quantum), Samsung, Seagate, Western Digital oraz wszystkie nośniki z komputerów DELL,IBM i Fujitsu/Siemens.Nasza skuteczność: Wyróżniamy dwa rodzaje uszkodzeń: logiczne (softwareowe) oraz fizyczne (elektroniczne i mechaniczne). Średnia skuteczność naszego laboratorium wynosi w przypadkach uszkodzeń logicznych nawet 92%.

Jak długo trwa i ile kosztuje odzyskanie danych: Cena odzyskiwania danych zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od rodzaju uszkodzenia nośnika, systemu operacyjnego oraz rodzaju danych do odzyskania, pojemności i typowości nośnika, a także od czasu wykonania usługi. Każdy z etapów: ekspertyza dysku twardego oraz odtwarzanie danych jest płatny odrębnie. Zazwyczaj proces odzyskania danych trwa kilka dni a zamówienie trybu przyśpieszonego i ekspresowego może często skrócić czas wykonania usługi nawet do kilkunastu godzin. Odzyskane dane zwracamy na wybranych przez Państwa nośnikach. Najczęściej są to płyty CD bądź DVD, a jeżeli objętość odzyskanych danych jest duża - dysk twardy lub taśma streamerowa.

Procedura odzyskania danych składa się z 2 etapów: ekspertyzy oraz odtwarzania danych. Ekspertyza - to pierwszy etap, dzięki któremu w sposób precyzyjny i indywidualny do każdego z przypadków dobieramy technologie odzyskiwania utraconych danych. Po zakończeniu procesu Klient otrzymuje kompletną informację na temat możliwości odzyskania danych oraz kalkulację drugiego etapu. Na tej podstawie podejmuje decyzję o przystąpieniu do odtworzenia danych. Wtedy utracone dane zostają odczytane za pomocą technologii dobranej na etapie ekspertyzy. Więcej informacji na temat procedury odzyskania można znaleźć tutaj jak odzyskać dane >>

Wiedza najlepszych specjalistów oraz najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt, pozwala na najlepszą pomoc w przypadku utraty danych bez względu na rodzaj nośnika, używany system operacyjny i sposób w jaki dane zostały stracone. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystną ofertę cenową na odzysk danych.

Pamiętajmy, że praktycznie jedyną 100% metodą odzyskania danych jest ich odtworzenia z backupu - regularna archiwizacja danych i weryfikacja jej poprawności jest jedną z podstawowych czynności zapewniających bezpieczeństwo Państwa danych.

© 1997 - 2007 Muum - Odzyskiwanie danych z dysku - Odzyskiwanie danych z karty pamięci